У Харківському національному університеті внутрішніх справ вдруге розпочали роботу курси підвищення кваліфікації для керівного складу кримінального блоку органів та підрозділів Національної поліції України та науково-педагогічних працівників кафедр оперативно-розшукової спрямованості закладів вищої освіти. Навчання на курсах сприятиме не тільки набуттю нових знань, але й обміну досвідом, обговоренню актуальних питань, які виникають в роботі правоохоронців.

З вітальним словом до слухачів курсів звернулися перший проректор університету підполковник поліції Дмитро Швець та проректор вишу Михайло Бурдін.

Завершаться п’ятиденні курси тестуванням, за результатами якого слухачі отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.