Науковим товариством курсантiв і студентiв Харкiвського нацiонального університету внутрiшнiх справ для курсантів 1 курсу факультету № 2 було органiзовано та проведено круглий стiл на тему «Правила дорожнього руху – запорука безпеки на дорозi». З першокурсниками поспілкувалися поліцейський СПП ВП в метрополiтенi Тетяна Данильченко, поліцейський БКС Дмитро Ворошилов, голова Наукового товариства курсантiв і студентів, викладач кафедри кримiналiстики та судовоi експертологii Юлiя Заболотна.

Працiвники полiцiї розповіли курсантам про особливості дотримання правил дорожнього руху, а також ознайомили з алгоритмом дiй та правилами надання першої домедичної допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортної пригоди.