Студенти Харківського національного університету внутрішніх справ, які навчаються за освітньою програмою «Фінанси, банківська справа та страхування» (фінансова безпека та фінансові розслідування), відвідали філію «Харківське головне регіональне управління» Публічного акціонерного товариства комерційного банку «Приватбанк». Екскурсію було ініційовано куратором навчальної групи, завідувачем кафедри економіки та фінансів, доктором економічних наук, доцентом Оксаною Маковоз. На початку екскурсії керівник напряму трудових ресурсів HR (РП) Ігор Попов ознайомив молодь з етапами становлення грошової системи України та історією розвитку Приватбанку, який був створений ще у 1992 році. Юнаки та дівчата отримали змістовну інформацію щодо продуктів, які пропонує банк клієнтам, ознайомилися з новими проектами та сучасними технологіями обслуговування, які інтенсивно впроваджуються у Приватбанку.

Під час екскурсії студенти більше дізналися про роботу call-центру (відділу з обслуговування та консультування клієнтів), відвідали відділи середнього та малого бізнесу, споживчого кредитування та обслуговування корпоративних VIP-клієнтів. Студенти також дізналися про можливість пройти практику у Приватбанку в режимі онлайн, включаючи навчальну і виробничу, за кількома спеціалізаціями. За умови її успішного проходження кожен отримує сертифікат, а при наявності оцінки понад 90 балів зі 100 можливих, зараховується до кадрового резерву банку. По закінченні екскурсії студенти більше дізналися про умови працевлаштування в банку.