У Центрі корекційної та психодіагностичної діяльності Харківського національного університету внутрішніх справ фахівці відділення психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення університету провели серію мультимедійних занять з молодшими командирами перших курсів з метою профілактики адиктивної поведінки. Роз`яснювалися механізми дії психоактивних речовин, серйозність небезпеки та шкідливі наслідки вживання алкоголю і наркотиків.

Під час заняття командири груп та відділень ознайомились з історією та умовами розвитку ресоціалізації у суспільстві, ознаками залежностей та їх деструктивними проявами. Окрім користі для власного розвитку та здоров’я, командири отримали інформацію, яка дозволяє їм самим здійснювати профілактику залежностей серед курсантів, що стане їм в нагоді під час професійної діяльності.