Харківський національний університет внутрішніх справ  відвідала іноземна делегація, у складі якої були представники Комітету Європейського Союзу у цивільних аспектах врегулювання кризових ситуацій (CIVCOM) та Консультаційної місії Європейського Союзу для сприяння реформі сектору цивільної безпеки в Україні (EUAM Ukraine), які представляли усі країни-члени ЄС. Під час візиту гості ознайомились з основними напрямами діяльності університету та матеріально-технічною базою навчального закладу.

Підводячи підсумки візиту, делегати під час зустрічі з ректором університету Сергієм Гусаровим, обмінялися думками щодо реформування органів внутрішніх справ та висловили свою готовність сприяти цьому процесу.