На кафедрі кримінального права і кримінології факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ було проведено круглий стіл за темою «Захист прав дитини». Його проведення ініціювали  студенти, курсанти, слухачі, аспіранти, ад`юнкти, докторанти і молоді вчені Наукового товариства вишу з нагоди Всеукраїнського тижня права.

У заході взяли участь голова наукового товариства Харківського національного університету внутрішніх справ, кандидат юридичних наук Юлія Заболотна, заступник голови наукового товариства, кандидат юридичних наук Тетяна Шевчук, представники наукових гуртків кафедр кримінального права і кримінології (керівник – професор кафедри кримінального права і кримінології, доктор юридичних наук, доцент Андрій Ященко); криміналістики та судової експертології (керівник – викладач кафедри криміналістики та судової експертології, кандидат юридичних наук Юлія Заболотна); теорії та історії держави і права (керівник – професор кафедри теорії та історії держави і права, кандидат юридичних наук, доцент Юлія Загуменна).

Молоді науковці виступили з актуальними цікавими та змістовними доповідями: «Права дитини в Україні»; «Соціальне сирітство: порушення та захист прав дитини»; «Протидія булінгу»; «Права дітей з інвалідністю»; «Омбудсман у справах дітей: права, функції та повноваження»; «Сексуальна експлуатація дітей»; «Момент визначення початку життя»; «Особливості участі дітей у суспільних перетвореннях» тощо.