У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся навчально-науковий семінар «Застосування інформаційних технологій у діяльності Національної поліції України», який був організований кафедрою інформаційних технологій факультету № 4 (кіберполіції).

Для участі у науково-практичному семінарі було надіслано 40 тез, авторами яких є провідні науковці, працівники судових, правоохоронних та правозастосовних органів України, а також курсанти закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання.

Відкрив роботу семінару ректор Харківського національного університету внутрішніх справ доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України, генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко. З доповідями виступили начальник Департаменту інформаційно-аналітичної підтримки Національної поліції України підполковник поліції Олександр Клінг, перший заступник начальника цього ж департаменту Вадим Наумов, начальник Управління інформаційно-аналітичної підтримки ГУНП в Харківській області кандидат технічних наук полковник поліції Дмитро Узлов, старший інспектор відділу кримінального аналізу ГУНП в Харківській області кандидат юридичних наук Ірина Дегтярьова, завідувач лабораторії комп’ютерно-технічних, телекомунікаційних досліджень та досліджень відео-, звукозапису Харківського науково-дослідного інституту судової експертизи ім. М. С. Бокаріуса кандидат технічних наук Михайло Можаєв.

Учасники семінару у своїх доповідях висвітлили актуальні питання розробки, впровадження та використання компонентів інформаційних технологій в діяльності правоохоронних органів, проблеми підготовки кадрів для інформаційно-аналітичних підрозділів в НПУ.

За результатами роботи науково-практичного семінару видано збірник тез наукових доповідей, який отримали всі учасники наукового заходу.