Представники студентського парламенту Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ  напередодні новорічних свят відвідали дітей-сиріт Сумського будинку малюка. Юнаки та дівчата передали дітям подарунки та солодощі, які були придбані за кошти, зібрані під час проведення у філії благодійної акції «Подаруй дітям казку» до Дня Святого Миколая.

Студентський актив філії Ярослав Рокіта, Валерія Войтюк, Іван Ткаченко, Ілля Ткаченко, Ірина Омельченко, Олександр Півторак, Вікторія Віхарєва, Анастасія Перехрестова, Яна Озерянська, Максим Тарахно та Анастасія Байстрюченко, перевтілившись у новорічних казкових героїв, подарували дітям справжнє новорічне свято. Студенти проводили для вихованців дитбудинку ігри та веселі змагання, разом із ними співали та малювали. Дітлахи отримали багато позитивних емоцій та гарний настрій.

Сумська філія ХНУВС