Волонтерський загін Харківського національного університету внутрішніх справ взяв участь у Першому обласному зльоті волонтерських студентських організацій м. Харкова. Захід відбувся на базі Навчального центру підготовки працівників органів внутрішніх справ ГУМВС України в Харківській області.

Відкриття зльоту почалося підняттям державного прапора України. Здійснити цю почесну місію випало курсанту нашого університету Іллі Корнєєву.

З напутнім словом до учасників звернулися директор Департаменту науки і освіти Харківської облдержадміністрації Анатолій Бабічев, учасники бойових дій у зоні АТО.

Перед початком змагань професійну майстерність та навички роботи продемонстрували усім присутнім працівники батальйону міліції громадської безпеки особливого призначення, кінологи, представники інших підрозділів міліції.

Головними учасниками заходу стали студентські команди багатьох навчальних закладів Харкова. Волонтерський загін університету складався не лише зі студентів Харківського національного університету внутрішніх справ, але й студентів Харківської державної академії дизайну. Перед початком заходу ректор університету Сергій Гусаров поспілкувався з учасниками команди, побажав юнакам і дівчатам перемоги, хорошого настрою і сфотографувався на пам'ять.

Організований для команд-учасниць квест, складався з багатьох завдань. Учасники волонтерського зльоту надавали першу медичну допомогу, писали листи бійцям АТО зі словами підтримки, записували відео звернення та багато іншого. За результатами змагань команда нашого університету здобула перемогу.