Активізація публікаційної активності науково-педагогічного складу університету спонукає науковців та здобувачів вищої освіти досконаліше вивчати міжнародні наукометричні бази даних, механізми публікацій у Scopus та Web of Science. Тож практичні заняття щодо опанування міжнародних баз даних наукової діяльності, що проходять в бібліотеці, набули системного характеру.

Нещодавно таке заняття провів для студентів доцент кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Олексій Шуміло. Він навчав студентів-правознавців 2 курсу працювати з міжнародними базами даних наукової діяльності та знайомив їх із джерелами законодавчих баз на тему Земельного права України. Серед них: Ліга: Закон.; офіційний портал Верховної Ради України, сайт Європейського Суду з прав людини та з ресурси електронної бібліотеки університету.

Під час заняття студенти зареєструвалися на бібліотечному порталі, а також ознайомилися з новими виданнями, що надійшли до бібліотеки.