На кафедрі іноземних мов факультету № 1 відкрито мовний центр самостійної підготовки курсантів, до складу якого входять чотири аудиторії, обладнані сучасною комп’ютерною та офісною технікою. Програмне та технічне забезпечення  дозволяє проводити мультимедійні презентації, самостійно опрацьовувати додатковий матеріал, проводити конференції, факультативні заняття, засідання наукового гуртка курсантів та інші заходи. Вільний доступ до мережі Інтернет сприяє оперативному пошуку навчальної інформації та її використання не лише для підготовки до практичних занять, а й для поглибленого вивчення іноземної мови.

Нещодавно відбулося чергове засідання наукового гуртка, під час якого було розглянуто використання ідіом при спілкуванні англійською мовою. Презентацію за цією темою в цікавій формі представила викладач кафедри Ганна Комар. Старший викладач кафедри Анатолій Коршенко розповів юнакам та дівчатам про досвід роботи у складі миротворчого контингенту ООН у Косово та Східному Тиморі й ознайомив молодь з умовами відбору працівників Національної поліції України до участі у миротворчих операціях ООН.