У Харківському національному університеті внутрішніх справ продовжують роботу короткострокові курси підвищення кваліфікації. Відбувся п’ятий заїзд працівників керівного складу кримінального блоку органів та підрозділів Національної поліції України та науково-педагогічних працівників кафедр оперативно-розшукової спрямованості закладів вищої освіти. Зі слухачами курсів зустрілися ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, проректори університету Михайло Бурдін та Олександр Бакумов. Ректор навчального закладу зазначив, що навчання на курсах сприятиме не тільки набуттю нових знань, але й обміну досвідом, обговоренню актуальних питань, які виникають в роботі правоохоронців.

До проведення занять залучені керівники та представники департаментів кримінального блоку Національної поліції України. Вже сьогодні зі слухачами курсів провела заняття начальник відділу організації кінологічної діяльності Національної поліції України майор поліції Світлана Коломієць.