Старший викладач кафедри цивільно-правових дисциплін факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Шишка провела для учнів 11-А класу Харківської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 25 лекцію на тему «Правова освіта неповнолітніх» у рамках місячника правової освіти молоді.

Лекція була присвячена основам правознавства та окремим галузям права. Викладач ознайомила школярів з їхніми правами, обов’язками та відповідальністю за їх невиконання. Наталія Віталіївна також розповіла про отримання вищої освіти за спеціальністю «правознавство».

Такі лекції є корисними для майбутніх випускників шкіл, які сьогодні обирають свій професійний шлях. Викладач запросила молодь на День відкритих дверей до Харківського національного університету внутрішніх справ 22 лютого 2019 року об 11.00.