У Харківському національному університеті внутрішніх справ тривають тренінги з оволодіння англійською методикою «PEACE» проведення допиту потерпілих, свідків, підозрюваних. Тренінги проводить колишній поліцейський з Великобританії Пітер Вілсон за участі начальника відділу міжнародних зв’язків Станіслава Осятинського.

Магістри факультету № 1 за допомогою рольових ситуацій представників патрульної поліції та 2 курсантів факультету № 2 вчилися проводити допити різних категорій осіб у різних ситуаціях – конфліктній, безконфліктній – з використанням англійської моделі допиту «PEACE». До речі, тренер Пітер Вілсон не лише допомагав моделювати ситуації злочинів, але й брав в них безпосередню участь, виконував ролі допитуваних, проявляючи різні «характери» відповідно до фабул. Експерти від ХНУВС – доцент кафедри криміналістики та судової експертології Тетяна Матюшкова, викладач цієї ж кафедри Владлена Приходько та представники патрульної поліції – допомагали учасникам виконувати завдання з проведення допитів, складання відповідних протоколів за англійською методикою п’яти складових, а також виступали координаторами взаємодії між тренером та учасниками.