У місті Зміїв Харківської області відбувся профорієнтаційний захід для молоді «Професія твоєї мрії». Він проходив за підтримки Харківського обласного центру зайнятості. У заході взяв участь і Харківський національний університет внутрішніх справ.

Університет представляли провідний фахівець факультету № 2 Валерій Бондаренко та доцент кафедри українознавства факультету № 2 Станіслав Іванов. Вони розповіли майбутнім випускникам загальноосвітніх закладів Зміївського району про особливості цьогорічної вступної кампанії до ХНУВС, зазначивши, що пріоритетними напрямками у діяльності університету є національно-патріотичне виховання, опанування ІТ-технологіями, поглиблене вивчення іноземних мов і здоровий спосіб життя. Також вони запросили школярів та вчителів на День відкритих дверей, який відбудеться 22 лютого поточного року.