Першокурсники Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у історичній відеоподорожі  «Богдан Хмельницький – засновник української козацької держави». Захід відбувся за участі ректора Університету культури (на громадських засадах)  Юрія  Янко.

Під час відеолекторія курсанти більше дізналися про  визвольну війну українського народу середини XVII ст., яка сформувала в країні  не мало талановитих полководців.  Серед них –  гетьман України Богдан Хмельницький (1595-1657 р.р.), – державний і військовий діяч, полководець європейського масштабу, який створив  найсильніше  озброєне військо у тодішній Європі.

Наприкінці лекції юнаки та дівчата ознайомилися з книжково-ілюстративною експозицією «Богдан Хмельницький – видатний державний діяч, полководець і дипломат».