У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ серед студентської молоді було проведено конкурс читців «Живе слово Кобзаря». Такі конкурси популяризують творчу спадщину Тараса Григоровича Шевченка та сприяють національно-патріотичному вихованню  молоді.

У конкурс взяли участь: студентка 3 курсу Катерина Балан ( «Реве та стогне Дніпр широкий»), студентка 2 курсу Анастасія Солоха («І мертвим, і живим, і ненародженим…»), студенти 1 курсу Ельвін Джамалов («Думка»), Вероніка Нагорна ( «Лілея»), Дмитро Деулін ( «Мені однаково»). Наприкінці конкурсу професор кафедри гуманітарних дисциплін Валентина Василенко, учасники конкурсу та студенти 1 курсу разом прочитали Шевченківський «Заповіт».

Сумська філія ХНУВС