Викладач кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Світлана Петровська провела профорієнтаційну зустріч з випускниками  ДПТНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти».

Вона розповіла випускникам про умови вступу до Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, ознайомила зі спеціальностями, за якими можна отримати освіту – «Право» та «Правоохоронна діяльність», а також зазначила, що з нового навчального року на базі Сумської філії ХНУВС можна за держаним замовленням отримати освіту за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» і стати курсантом вишу.

Наприкінці зустрічі Світлана Анатоліївна відповіла на численні запитання присутніх.

Сумська філія ХНУВС