Під час ранкового шикування особового складу Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося вручення нагород жінкам, які працюють в університеті. Наказом МВС України за сумлінне ставлення до виконання своїх обов’язків, ініціативу, наполегливість та з нагоди Міжнародного жіночого дня відзнакою МВС України – нагрудним знаком «За безпеку народу» нагороджено завідувача кафедри педагогіки та психології факультету № 3 Олену Федоренко.

Відзнаку МВС України – Подяку оголошено доценту кафедри криміналістики та судової експертології факультету № 1 підполковнику поліції Тетяні Орловій, доценту кафедри теорії та історії держави і права майору поліції Лідії Калєніченко, фахівцю відділення роботи з постійним складом відділу кадрового забезпечення старшому лейтенанту поліції Дар’ї Хорошун, заступнику директора – начальнику відділу навчально-методичної роботи Сумської філії Катерині Науменко, завідувачу відділення капітального будівництва відділу матеріального забезпечення Лілії Резван.

Наказом ректора Харківського національного університету внутрішніх справ присвоєні чергові спеціальні звання молодшому складу поліції. Звання «капрал поліції» присвоєно курсантам – рядовим поліції:

по факультету № 1: курсанту 2 курсу Ользі Дем’яненко, курсанту 3 курсу Карині Тутак;

по факультету № 2: курсанту 2 курсу Галині Філончук, курсантам 3 курсу Руслані Василенко та Маргариті Михайлік;

по факультету № 3: курсантам 2 курсу Марії Калюшик, Ангеліні Редченко, Ілоні Убийвовк;

по факультету № 4: курсанту 2 курсу Аліні Дябло.

Вручив нагороди ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко. Він побажав щастя, міцного здоров’я та нових здобутків.