В Інституті післядипломної освіти Харківського національного університету внутрішніх справ розпочалися двотижневі навчання на курсах підвищення кваліфікації за напрямками: «патрульна поліція», «карний розшук», «поліцейські підрозділи логістики та матеріально-технічного забезпечення».

Зі слухачами курсів підвищення кваліфікації зустрілися ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, перший проректор університету Дмитро Швець та директор Інституту післядипломної освіти Євгеній Жеребцов. Вони наголосили на необхідності отримання якісної освіти, дотримання службової дисципліни та правил внутрішнього розпорядку й зазначили, що в університеті створено належні умови для навчання, проживання, самостійної підготовки, занять спортом та відпочинку.