У Черкасах пройшов фінал цьогорічного Кубка України з панкратіону та грепплінгу серед дорослих. У змаганнях взяли участь близько 700 учасників, які презентували 17 регіонів. Серед спортсменів були й курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ, які здобули призові місця.

Курсант факультету № 1 Анатолій Егіазарян посів ІІІ місце у розділі гі, а курсант цього ж факультету Артем Новіков виборов І місце у розділі гі та ІІ місце у розділі ноу-гі, курсант факультету № 3 Катерина Шакалова завоювала три перших місця у розділах гі,  фул і традишин та зайняла ІІ місце у розділі ноу-гі.

У загальнокомандному заліку команда спортсменів Харківської області стала першою у розділі грепплінг-гі.

Змагання на Кубок України були відбірковими, тож кращі спортсмени візьмуть участь у Чемпіонаті Європи.