Завідувач кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Надія Демиденко та викладач кафедри Андрій Фісенко спільно з працівниками Великописарівського відділення поліції провели профорієнтаційні зустрічі в загальноосвітніх навчальних закладах Великописаріського району. Вони поспілкувалися з учнями 10–11 класів Великописарівської та Киріківської загальноосвітніх шкіл.

Розповідаючи про особливості вступу та навчання у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ, викладачі акцентували увагу молоді на можливості отримати ступінь вищої освіти «бакалавр» на базі повної загальної освіти за державним замовленням (курсанти) за спеціальністю «Правоохоронна діяльність».

Сумська філія ХНУВС