Представники Харківського національного університету внутрішніх справ – провідний фахівець відділення практичного навчання навчально-методичного відділу Лариса Іванова, методист навчально-методичного відділення факультету № 6 Олександр Шульгін, курсанти та студенти університету у навчальному закладі «Дитяча школа мистецтв № 3» м. Харків провели профорієнтаційні зустрічі з учнями загальноосвітніх шкіл №№ 9, 19, 30 та Харківського індустріально-педагогічного коледжу. Представники університету розповіли про умови вступу, ознайомили учнів з правилами прийому, подання документів, особливостями організації навчального процесу.

Духовий оркестр університету виступив у навчальному закладі з концертною програмою.