Доцент кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Дуравкіна провела профорієнтаційні зустрічі зі школярами Лебединського району – у Ворожбянському та Маловисторопському навчально-виховному комплексах, Голубівській, Межиріцькій та Михайлівській загальноосвітніх школах.

Особливу увагу юнаків і дівчат привернула інформація про набір на навчання за державним замовленням за денною формою навчання за спеціальністю «Правоохоронна діяльність». Вони розпитували про специфіку роботи поліцейського та отримали вичерпні відповіді на свої запитання щодо професійних можливостей юриста, умов навчання та подальшого працевлаштування курсантів і студентів.

Сумська філія ХНУВС