У Будинку культури поліції пройшов день відкритих дверей народного шоу-театру оригінального жанру «Діти майбутнього» при Головному управлінні Національної поліції в Харківській області. Захід був приурочений до Міжнародного дня театру. Для популяризації професії поліцейського та творчого дозвілля серед молоді у заходах також взяли участь й курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ.

Представники університету – провідний фахівець відділення практичного навчання навчально-методичного відділу Лариса Іванова, методист навчально-методичного відділення факультету № 6 Олександр Шульгін, курсанти та студенти вишу провели профорієнтаційні зустрічі з учнями загальноосвітніх шкіл, які були присутні на заході, та розповіли їм про умови вступу, ознайомили з правилами прийому, подання документів, особливостями організації навчального процесу.