Старший викладач кафедри педагогіки та психології факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ Павло Червоний взяв участь у профорієнтаційному заході «Планета ресурсів», який проводив Харківський обласний центр зайнятості для учнів 8–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Харківського району. Учням Пісочинського ліцею «Мобіль», Пісочинського ліцею, Пісочинської ЗОШ та Березівської ЗОШ представник університету розповів про особливості вступу до ХНУВС та навчання за державним замовленням за спеціальностями «Право», «Правоохоронна діяльність», «Психологія» та «Кібербезпека», як за кошти фізичних, так і юридичних осіб. Питання, які найчастіше виникали у школярів стосувалися звернення до рекрутингового центру, реєстрації та подання online-заяви, предметів, з яких необхідно написати ЗНО.