На великому плацу університету відбувся загальний інструктаж особового складу щодо забезпечення публічної безпеки та порядку під час другого туру виборів Президента України. Працівники та курсанти навчального закладу забезпечуватимуть громадську безпеку та публічний порядок у складі Харківського гарнізону поліції на виборчих дільницях Харкова. Також 300 курсантів на чолі з ректором університету генералом поліції третього рангу Валерієм Сокуренком візьмуть участь в охороні громадського порядку під час публічних дебатів кандидатів на пост Президента України Петра Порошенка та Володимира Зеленського 19 квітня на стадіоні НСК «Олімпійський» у Києві.

Інструктаж провів ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко. Він закликав правоохоронців сумлінно виконувати свої службові обов’язки та керуватися законом, а також зазначив, що участь у таких заходах для курсантів вишу – це набуття практичного досвіду, який є необхідною складовою навчального процесу.

Під час інструктажу було проведено стройовий огляд особового складу університету.