Старший викладач кафедри педагогіки та психології факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ Павло Червоний взяв участь профорієнтаційному заході «Планета ресурсів», який проводив Харківський обласний центр зайнятості для учнів 8–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів сел. Мерефа.

Учням Мереф’янського медичного ліцею, Мереф’янського ліцею, Мереф’янських ЗОШ І–ІІІ ступенів №№ 1,3,4,6,7, та Утківської ЗОШ представник університету розповів про особливості вступу до ХНУВС та навчання у ньому як за державним замовленням за спеціальностями «Право», «Правоохоронна діяльність», «Психологія» та «Кібербезпека», так і за кошти фізичних та юридичних осіб. Питання, які частіше виникали у молоді стосувалися процедури звернення до рекрутингового центу, реєстрації та подання online-заяви, предметів, за якими необхідно складати ЗНО.