У м. Львів відбувся семінар Global Politics Workshop Ukraine 2019 «Living with Conflicts – The new Normal?». Семінар був організований Вільним університетом Берліна, Німецькою службою академічних обмінів / DAAD та Українським католицьким університетом. Основні напрями роботи семінару – внутрішні та міжнародні конфлікти; Європейський Союз: Європа та Україна – реалії та можливості; чинні зміни у Європейському Союзі та їх вплив на Україну; конфлікт на Сході України та його вплив на Європейський Союз; як Академія може впливати на конфлікти. У заході взяли участь 15 учасників з України, Німеччини, Грузії, Азербайджану та США, серед яких була й доцент кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Олена Устименко.

Семінар був проведений англійською мовою із залученням іноземних фахівців у галузі юридичних та політичних наук, а саме директора Центра Глобальної політики, професора Клауса Сегберса, заступника голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Антьє Граве, старшого наукового співробітника Берлінського інституту зовнішньої політики і безпеки Сьюзан Стюарт та ін.

Проект профінансовано державним фондом «Німецька служба академічних обмінів» / DAAD.