Директор Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України полковник поліції Геннадій Доскевич зустрівся з колективом Харківського національного університету внутрішніх справ. Перш за все він подякував особовому складу вишу за сумлінну службу у забезпеченні громадської безпеки та порядку під час президентських виборів, а також довів до відома Наказ № 421 Національної поліції України від 24 квітня 2019 року, яким ректора університету, генерала поліції третього рангу Валерія Сокуренка призначено на посаду начальника Головного управління Національної поліції в Харківській області.

Геннадій Олександрович оглянув навчальну базу вишу та відзначив високий рівень забезпечення навчального процесу.