«Головним завданням курсанта університету є навчання», – так розпочав зустріч з курсантами факультету № 1 ректор університету полковник поліції Дмитро Швець.  «Не всі вчаться на «відмінно», але цього необхідно прагнути. Ви повинні наполегливо оволодівати знаннями, займатися спортом, вести здоровий спосіб життя, бути активними, небайдужими та справжніми патріотами України. На вас із нетерпінням чекають у практичних підрозділах Національної поліції. Під час виконання службових обов’язків ви щодня будете підтверджувати свій фаховий рівень, застосовуючи отримані під час навчання в університеті знання, вміння та навички». Дмитро Володимирович закликав курсантів не втрачати час, адже постійним самовдосконаленням та наполегливою працею сьогодні закладаються підвалини для успішного майбутнього.