Доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Михайло Овчинников відвідав смт Васищево Харківського району для проведення профорієнтаційної роботи в навчальних закладах – Васищівський міжшкільний навчально-виробничий комбінат (Лизогубівська та Хорошівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) та Васищівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів. Старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 Ольга Висоцька провела профорієнтаційну бесіду зі студентами 2 та 3 випускних курсів ПТУ № 32 м. Харкова. Доцент кафедри факультету № 6 Світлана Могильова відвідала з профорієнтаційною метою ЗОШ № 123 м. Харкова.

Представники університету ознайомили молодь з факультетами та спеціальностями, за якими здійснюється підготовка фахівців, розповіли про переваги навчання в університеті, роз’яснили правила вступу.