Курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у весняному благодійному балі «За покликом серця», який проводився вдруге. На заході також був присутній проректор університету Анатолій Клочко. Бал, організований громадською організацією «Студентське  самоврядування», пройшов у Харків Палас Прем'єр Готелі.

На танцювальному паркеті були представлені 88 танцювальних пар, серед яких юнаки – курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ, Національної академії Національної гвардії України та студенти – юнаки та дівчата Харківського національного медичного університету.

Усі благодійні кошти, зібрані бід час балу, були передані в Харківський обласний дитячий будинок № 3.