Команда Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ під керівництвом доцента кафедри гуманітарних дисциплін Тетяни Білоус взяла участь у першості обласної організації з легкоатлетичного кросу за програмою змагань «Динаміада-2019» серед силових структур та правоохоронних органів області.

Мета змагань – зміцнення здоров'я працівників силових структур та правоохоронних органів, визначення переможців та покращення результатів з розвитку професійно-прикладних та неолімпійських видів спорту серед членів товариства, особового складу та персоналу правоохоронних органів.

Серед учасників легкоатлетичного кросу слухачі СЦППП «Академія поліції» Сумської філії ХНУВС Яна Терещенко, Глеб Рой та студенти Сумської філії ХНУВС Альона Ковальова та Владислав Витвіцький.

Сумська філія ХНУВС