Доцент кафедри адміністративного права і процесу факультету № 1 полковник поліції Ірина Казанчук провела бінарне заняття на тему «Окремі адміністративні провадження. Провадження у справах про адміністративні правопорушення» у навчальній групі Ф1-17-206 за участі поліцейського сектору реагування патрульної поліції Семенівського ВП Новгород-Сіверського ВП ГУНП в Чернігівській області сержанта поліції Дениса Гаврика в рамках викладання навчальної дисципліни «Адміністративне право і процес».

Практичний працівник розповів курсантам про специфіку повноважень працівників патрульної поліції щодо складення процесуальних документів у справах про адміністративні правопорушення, про порядок реагування та розгляд справ про адміністративні правопорушення, що підвідомчі Національній поліції України. Денис Гаврик також наголосив на необхідності якісної теоретичної підготовки курсантів для успішної практичної діяльності в підрозділах Національної поліції.