У рамках навчального процесу студенти магістратури першого року навчання під керівництвом доцентів кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Валентини Жорнокуй та Ірини Сядристої відвідали Дзержинський районний суд м. Харкова.

Суддя Дзержинського районного суду м. Харкова Тетяна Штих ознайомила студентів з організацією роботи суду, його структурою, основним функціоналом кожного відділу, розповіла про справи, які розглядаються Дзержинським районним судом і можуть становити суспільний інтерес.

Студенти оглянули залу судових засідань, кабінети суддів, побували в канцелярії та архіві судової установи, поспілкувалися з працівниками цих підрозділів. Тетяна Василівна розповіла про справи, які розглядаються Дзержинським районним судом і можуть становити суспільний інтерес.

Також майбутні фахівці у галузі права відвідали судові засідання з розгляду цивільної та кримінальної справи.