Учні Харківського ліцею № 89 відвідали Харківський національний університет внутрішніх справ. На прохання виконуючого обов’язки голови Харківського окружного адміністративного суду Михайла Спірідонова працівниками університету для школярів було проведено екскурсію по навчальному закладу. Такі екскурсії допомагають школярам отримати актуальну інформацію та ознайомитися з роботою підрозділів Національної поліції України, історією її становлення та розвитку, а також підвищити довіру до судової влади.

З учнями зустрівся проректор вишу Анатолій Клочко, який розповів про особливості професії поліцейського та спеціальності, які опановують курсанти вишу. Під час екскурсії діти ознайомилися з університетом, відвідали навчально-тренувальні полігони, де проходять заняття для курсантів, спортивні майданчики, музей університету тощо.