У Харківському національному університеті внутрішніх справ розпочався спортивний захід «Змагання патрулів», приурочений до 23-ї річниці прийняття Конституції України. Відкрив захід проректор університету Анатолій Клочко, який від імені ректора полковника поліції Дмитра Швеця привітав учасників змагань, побажав їм сили, витримки, спортивного характеру та волі до перемоги.

У змаганнях беруть участь команди курсантів факультетів №№ 1–4 та слухачі інституту післядипломної освіти. Кожний факультет представляють по дві команди, інститут післядипломної освіти – чотири – від кожної групи слухачів. У складі команди – по дві особи чоловічої та жіночої статі. Патрульні долають різні перешкоди, серед яких, зокрема, рів з водою, лабіринт, паркан, метання гранати на точність, прохід крізь стіну з проломом, а також крізь будівлю та автомобіль, надання першої домедичної допомоги, стрільба зі зброї та багато іншого. Переможцем стане той, хто виконає завдання швидше за інших й не припуститься помилок. За словами завідувача  кафедри тактичної і спеціальної фізичної підготовки підполковника поліції Олександра Моргунова, такі змагання в університеті проводяться вперше, але, напевне, стануть традиційними, адже завдання, що мають виконати учасники, максимально наближені до реальних ситуацій, з якими поліцейські можуть стикатися під час служби. Тож цей захід є чудовою нагодою виявити і фізичну, і професійну підготовку.