15 років потому у Харківському національному університеті внутрішніх справ зустрілися випускники факультету №  3. За цей час багато чого сталося, по-різному склалися кар’єра та життя, але назавжди усіх їх об’єднує звання випускника Харківського національного університету внутрішніх справ. Побачити одне одного, згадати незабутні моменти навчання та безтурботні роки молодості, поспілкуватися зі своїми вчителями, ще раз переконатися, що життя йде уперед, і університет змінюється на краще – цих вражень вистачить надовго.

З випускниками зустрівся проректор університету Анатолій Клочко, зазначивши, що у виші пишаються своїми вихованцями й завжди раді бачити їх знову. Для всіх, хто прийшов на зустріч, влаштували екскурсію територією навчального закладу. Було оглянуто навчальні аудиторії, спортивні зали та майданчики, навчально-тренувальні полігони, музей університету, багатофункціональний спортивний комплекс «Динамо-Арена» тощо.