На великому плацу університету відбулася зустріч керівництва навчального  закладу з абітурієнтами, які вступають на навчання за державним замовленням. З вітальним словом до присутніх звернувся  проректор Михайло Бурдін. Він відповів на запитання абітурієнтів та їх батьків і побажав успіху майбутнім поліцейським під час вступної кампанії.

Для абітурієнтів також відбулася консультація щодо складання іспиту з фізичної  підготовленості. Юнаки та дівчата будуть виконувати комплексну силову вправу та бігтимуть 100 м і 1000 м. Слід зазначити, що нормативи складання фізичних випробувань однакові як для юнаків, так і для дівчат. Консультацію провели викладачі кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки під керівництвом завідувача кафедри Олександра Моргунова.