Відбувся загальний інструктаж особового складу Харківського національного університету внутрішніх справ щодо забезпечення публічної безпеки та порядку під час виборів до Верховної Ради України. Понад 800 працівників і курсантів навчального закладу залучаються до несення служби. У складі Харківського гарнізону поліції вони забезпечуватимуть публічну безпеку на виборчих дільницях у районах Харкова та області. Ректор університету полковник поліції Дмитро Швець зазначив, що головним завданням поліції є забезпечення публічної безпеки та порядку під час виборів, закликав правоохоронців сумлінно виконувати свої службові обов’язки, бути пильними, уважними та керуватися законом: «Необхідно оперативно та якісно реагувати на можливі правопорушення».

З працівниками та курсантами університету також поспілкувався виборчий омбудсмен громадянської мережі «ОПОРА» по Харківській області Юрій Чумак. Він зазначив, що від поліцейських багато в чому залежить  проведення чесних виборів, наголосивши на обов’язковому дотриманні положень Закону України «Про вибори народних депутатів України», а також звернув увагу присутніх на найбільш поширені порушення, які відбуваються під час голосування.

Керівництвом вишу було проведено стройовий огляд особового складу ХНУВС.