Працівники, курсанти, слухачі магістратури та Інституту післядипломної освіти Харківського національного університету внутрішніх справ у складі Харківського гарнізону поліції забезпечують публічну безпеку та порядок у Харкові та Харківській області під час виборів народних депутатів України. Вони несуть службу в місцях розташування окружних і територіальних виборчих комісій.

Крім працівників ГУ НП в Харківській області для забезпечення безпеки виборців залучено додаткові сили – особовий склад Національної гвардії України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Харківського прикордонного загону, військових вишів.

Слід зазначити, готуючи особовий склад до несення служби під час виборів, проводилися заняття, в тому числі із залученням представника громадянської мережі «ОПОРА». З працівниками та курсантами університету поспілкувався виборчий омбудсмен громадянської мережі «ОПОРА» по Харківській області Юрій Чумак. Свої настанови вони отримали і від ректора університету Дмитра Швеця.