Перший проректор університету Сергій Бортник та проректор Анатолій Клочко провели робочу нараду з представниками структурних підрозділів університету. Розглядалися питання щодо організації та проведення профорієнтації серед молоді. Як було зазначено, надзвичайно важливо ще з шкільної лави орієнтувати юнаків і дівчат щодо майбутнього вибору, знайомити їх з професіями, затребуваними в поліцейській діяльності, пояснювати, які перспективи та можливості для самореалізації відкриває служба в Національній поліції України. «Навчатися у поліцейському виші повинні вмотивовані, патріотично налаштовані хлопці та дівчата, які хочуть вчитися і служити народу України», – зазначив Сергій Бортник.