За ініціативи Харківського університетського консорціуму, Ради ректорів закладів вищої освіти Харківської області та за підтримки Харківської обласної державної адміністрації 20 вересня 2019 року о 14:00 відбудеться V щорічна акція «Мистецтво об’єднує молодь».

У Програмі заходу: виступи Молодіжного академічного симфонічного оркестру «Слобожанський», солістів Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М.В. Лисенка «СХІД OPERA»,  випускників та студентів-лауреатів Міжнародних конкурсів та фестивалів Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського.

Акція відбудеться на майдані Свободи поруч з Північним корпусом Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна та готелем «Харків Палас» (станція метро «Держпром»).

До участі запрошуються працівники, курсанти та студенти університету.