Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ Дмитро Швець представив колективу Кременчуцького льотного коледжу (Авіаційна академія МВС) Харківського національного університету внутрішніх справ нового керівника. Ним став кандидат військових наук, доктор технічних наук, доцент Олексій Котов.
Представляючи нового очільника коледжу, Дмитро Швець зазначив, що Олексій Борисович є відповідальною, принциповою людиною, яка сумлінно ставиться до виконання службових обов’язків.
Новий директор подякував за високу довіру і запевнив, що обов’язково її виправдає. Також він зазначив, що добре знає роботу навчального закладу та готовий плідно працювати для подальшого розвитку Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ.