Працівниками відділу соціально-гуманітарної роботи за підтримки профспілки університету для курсантів першого курсу проходить низка екскурсій, під час яких молодь знайомлять з Харковом, історичними та культурними пам’ятками Слобожанщини.

Першокурсники факультету № 2 оглянули визначні історичні місця Харкова. Також курсанти відвідали Немишлянський відділ поліції ГУНП в Харківській області, де ознайомилися з його структурою, роботою підрозділів, чергової частини, побували в музеї. У ньому представлено зразки форми правоохоронних органів України та інших держав, значки, нагороди, нарукавні знаки тощо. Юнаки та дівчата оглянули експозицію, присвячену Другій світовій війні та Операції Об’єднаних Сил на сході нашої держави. Через експонати та фотографії, представлені в колекції, вшановуються всі воїни, які захищали та захищають цілісність і незалежність нашої держави, мир і спокій громадян, надаючи приклади мужності та героїзму.