У рамках освітнього процесу курсанти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ разом із професором кафедри гуманітарних дисциплін Валентиною Василенко провели панельну дискусію «Мовна культура сучасного суспільства. Міжнародний етикет». Серед учасників дискусії було обрано спікерів, які контролювали весь процес підготовки та допомагали курсантам з розробкою презентацій та пошуком інформації для виступів.

Темою обговорення став сучасний діловий мовний етикет західноєвропейських країн. Курсанти обирали країну та презентували її. Модератори робили все, щоб обговорення було інформативним і цікавим, створюючи  позитивну атмосферу професійного спілкування. Тому курсантам вдалося гідно продемонструвати свої знання.

На думку учасників обговорення, такий тип проведення дискусії є дуже ефективним, адже дає можливість проявити себе, удосконалити вміння слухати та сприймати інших, розвивати індивідуальні комунікативні якості.

Сумська філія ХНУВС