Викладач кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 Ірина Нечаєва разом із заступником начальника відділу протидії хабарництву Управління захисту економіки  в  Харківській області Русланом Сайиповим провели бінарне заняття з курсантами 3 курсу факультету № 1 (група Ф1-17-301).

На практичному занятті з навчальної дисципліни «Кримінальний процес» було розглянуто питання взаємодії слідчого з оперативними підрозділами Національної поліції, особливості виконання письмових доручень слідчого щодо проведення, процесуального оформлення та використання під час досудового розслідування доказів, здобутих під час проведення негласних слідчих (розшукових) дій. Розглянуто проблемні питання щодо вдосконалення наявних проблемних питань у чинному законодавстві щодо кваліфікації дій осіб, які вчинили незаконне збагачення.