Під час ранкового шикування особового складу Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося нагородження курсантів і студентів навчального закладу, які посіли призові місця у змаганнях з різних видів спорту.

За результатами змагань з настільного тенісу перехідний Кубок та диплом отримала команда факультету № 2, яка посіла І місце, ІІ місце зайняла команда факультету № 6, ІІІ місце – команда факультету № 4. Команди-призери нагороджені дипломами відповідних ступенів.

В особистому заліку відзначено призерів чемпіонату ХОО ФСТ «Динамо» України з легкоатлетичного кросу, який проходив за програмою комплексних  змагань «Спартакіада – 2019». У загальному підсумку збірна команда ХНУВС посіла ІІІ місце.

Вручено нагороди учасникам чемпіонату України з літнього  поліатлону, які продемонстрували високі особисті результати, а також зайняли І загальнокомандне місце.

Найкращою стала команда університету й у змаганнях з лазертагу.

Курсант університету Катерина Шакалова продемонструвала високий результат з греплінгу, виборовши ІІ місце у чемпіонаті світу у ваговій категорії 58 кг.

Високий рівень підготовленості, наполегливість та спортивний характер продемонстрували спортсмени вишу під час чемпіонату України з кікбоксингу ВТКА серед юніорів та Кубку України з кікбоксингу серед дорослих. За результатами змагань місця розподілилися так:

• слухач магістратури Дмитро Шевчук – І місце;
  • курсант 4 курсу факультету № 2 Антон Черніков – ІІ місце;
  • курсант 4 курсу факультету № 2 Поліна Громницька – ІІ місце;
  • курсант 3 курсу факультету № 1 Богдан Бутенко – ІІІ місце;
  • курсант 3 курсу факультету № 1 Олександр Ладика – ІІ місце;
  • курсант 3 курсу факультету № 1 Вадим Бігун – І місце;
  • курсант 3 курсу факультету № 2 Дмитро Волков – І місце;
  • курсант 3 курсу факультету № 2 Максим Половинко – ІІ місце;
  • курсант 3 курсу факультету № 2 Михайло Кононенко – ІІ місце;
  • курсант 2 курсу факультету № 1 Володимир Проказа – ІІ місце;
  • курсант 2 курсу факультету № 2 Максим Грималяк – ІІІ місце;
  • курсант 2 курсу факультету № 2 Русанна Дженай – І місце;
  • курсант 2 курсу факультету № 2 Олексій Андрущенко – І місце;
  • курсант 2 курсу факультету № 2 Аліна Андрущенко – І місце;
  • курсант 1 курсу факультету № 1 Єгор Скурихін – І місце;
  • курсант 1 курсу факультету № 1 Богдан Ткачук – І місце;
  • курсант 1 курсу факультету № 2 Богдан Пастухов – І місце;
  • курсант 1 курсу факультету № 2 Аліна Ломова – І місце;
  • курсант І курсу факультету № 3 Владислав Никищенко – І місце.

Привітав переможців ректор університету полковник поліції Дмитро Швець, який побажав молоді нових успіхів і спортивних досягнень.