У Харківському національному університеті внутрішніх справ у межах роботи «Психологічної вітальні», яку започаткувала кафедра соціології та психології, пройшла  зустріч викладачів, студентів та курсантів університету з провідними фахівцями в царині екстремальної психології – доктором психологічних наук, професором, начальником науково-дослідницького центру службово-бойової діяльності Національної гвардії України Ігорем Приходьком та начальником науково-дослідної лабораторії морально-психологічного супроводження службово-бойової діяльності науково-дослідного центру службово-бойової діяльності Національної гвардії України, підполковником Олександром Колесніченком.

Тема зустрічі – бойовий стрес та робота психологів із ним. Науковці зазначили, що бойова психологічна травматизація особистості – це процес впливу факторів бойової обстановки на психіку військовослужбовця, який супроводжується зниженням рівня психологічної безпеки особистості та появою  неспецифічних психологічних проявів. Учасники дізналися про систему профілактики та контролю бойового стресу у військовослужбовців, про основні заходи цієї системи та її етапи, про особливості психодіагностики та обрання методів дослідження, а також науково-методичне забезпечення психологічної роботи в НГУ. Олександр Колесніченко провів практичні вправи та розповів про свій досвід роботи психолога з військовослужбовцями щодо зниження та контролю бойового стресу.